Neden Biz ?

Why

Salon

Salonumuz Kazlıçeşme Abay İmam Hatip Ortaokulu Spor Salonu olup, nizami ölçüleri ve yeni parkeleriyle modern bir yapıya sahiptir. Ayrıca okul yapısında, oyuncularımız ve velilerimizin yararlanabileceği kantin ve otoparkımız bulunmaktadır.  Okul girişinde oyuncularımızın güvenliği adına 7/24 güvenlik bulunacaktır.


 

Kalite

Atagül Basketbol Akademi, oyuncularına en doğru bilgiyi ve hizmeti verebilmek adına büyük bir çaba sarf ediyor. Deneyimli ve dinamik antrenörler eşliğinde yeni basketbolcu adayları yetiştirmeyi hedefliyoruz.


 

Aile Yapısı

Kulüp olarak amacımız; çalışanlarımız, velilerimiz ve oyuncularımız ile birlikte bir aile yapısı oluşturmak. Sürekli iletişim halinde olarak, Atagül Basketbol Akademi ailesini büyütmek istiyoruz.


 

Sorumluluk

Basketbol eğitimi vermemizin yanında, çocuklarımızın sorumluluğunu üstlendiğimizin bilincindeyiz. Onların kişisel gelişimlerine katkı vermeyi hedefliyor ve bu yolda daha büyük sorumluluklar almak istiyoruz.


 

Sevgi

Bu yola çıkarken, en önemli değerimiz gençlerimize duyduğumuz sevgidir. Sevgi ve saygının karşılıklı olduğuna inanıyoruz ve oyuncularımız ile bu güzel duyguları paylaşmaktan ötürü mutluluk duyuyoruz.